AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
2 Yorum Ortalama: 5 SEN DE YORUM YAZ
 • ahmet ahmet 2017

  Çok güzel bir okul

  Puan: 5
 • Jale Güleçoğlu 2019

  Yakın bir arkadaşımın kızı devam ediyor ortaokuluna. Ben de birkaç defa ziyaret etme fırsatı buldum. Kızımız da övgüyle ve sevgiyle söz ediyor okulundan. Çocuklar söylüyorsa, hele hele okullarıyla ilgili güzel şeyler söylüyorlarsa, bence doğrudur. En doğru bilgi onlardan alınıyor. Eğitime bakışları, öğrencilere yaklaşımları zamanın ötesinde ve gurur verici. Böyle güzel okullar da varmış, diyerek mutlu oldum açıkçası. Ay Koleji gibi okulların artması dileğiyle...

  Puan: 5
HAKKIMIZDA

Ay Koleji Gaziosmanpaşa

Yenilikçi eğitim sistemi ile bilinen Ay koleji Gaziosmanpaşa olarak kuruluşumuz, her zaman bireylerin daha iyi bir geleceğe sahip olmaları adına hizmet verir. Anaokulu seviyesinden başlayarak, ortaokula kadar farklı eğitim düzeylerine sahip öğrencilerin yararlanabileceği okulumuzda, değişik dil kursları ve aktivitelerde düzenlenir. Bu sayede öğrenciler, temel dersler konusunda bilgi sahibi olurken aynı zamanda sosyal aktivitelerini de arttırma fırsatı elde edebilirler. Ay koleji Gaziosmanpaşa olarak kurumumuz her zaman öğrencilerin mutluluğu adına çalışır. Sınıflarımız ve konferans salonlarımız son sisteme göre özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda yemekhanemizde oldukça hijyenik ve kullanışlıdır.

Hizmet Standartlarımız

Ezbere dayalı ve sıkıcı eğitimin aksine, tamamen öğrencilerin dikkatini çekebilecek eğitim metotlarının geliştirildiği Ay koleji Gaziosmanpaşa okulumuzda bu sayede bireylerin kalıcı bir şekilde bilgi sahibi olmaları amaçlanır. İlköğretim seviyesinden itibaren tüm öğrencilerimiz aynı zamanda profesyonel bir şekilde dil dersleri görme fırsatına sahiplerdir. Özel yabancı dil okulumuz sayesinde küçük yaşlardaki öğrencilerimiz İngilizce ya da farklı dilleri daha kolay bir şekilde konuşma imkanına elde ederler. Etkinlikler konusunda da son derece aktif olan kuruluşumuz, öğrencilerin arkadaşları ile güzel vakit geçirebilmeleri için farklı yarışmalar ya da aktiviteler düzenler. Böylelikle bireyler, topluluk karşısında kendilerini daha kolay bir şekilde ifade etme hakkına sahiplerdir. Eğitim dışında sosyal aktivitelere önem verilmesi, çocukların sosyal gelişimlerini tamamlamalarına, daha fazla arkadaş edinmelerine ve bu sayede kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olur.

MAKALELER
VIDEOLAR
FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1058 Sokak, No: 40 Küçükköy – İstanbul

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
 • Eğitim Çalışması
 • Fiziksel Eğitim
 • Anaokulu Yaş Grubu
 • Ortalama Sınıf Mevcudu
 • Yabancı Dil
FİZİKSEL İMKANLAR
 • Sosyal İmkanlar
 • Fiziksel
 • Spor İmkanları
 • Anaokulu Eğitim Süresi
 • Anaokulu Beslenme
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?