AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
2 Yorum Ortalama: 3 SEN DE YORUM YAZ
 • İbrahim Tosun 2016

  Adalar ve Kadıköy deniz manzaralı özel bir okul . Özellikle okul çıkışı servis araçlarının ve zengin ailelerin çocuklarını lüks arabalarıyla almaya gelirken yaptığı trafiği görmeniz lazım ????????

  Puan: 1
 • Eyüp Gün 2013

  çevremden edindiğim bilgilere göre olağan üstü bir okul olduğunu çok fazla duydum. henüz iki yaşında bir kızım var ve onun böyle bir okula gitmesi için elimden gelen herşeyi yapıcağımı düşünüyorum... bizzatda gidip göreceğim..

  Puan: 5
HAKKIMIZDA

Bilfen Koleji

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ile birlikte Bilfen koleji olarak her zaman öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları adına çalışıyoruz. Anaokul, İlkokul, ortaokul ve lise eğitimleri konusunda uzman bir kadro ile hizmet veriyor olmamız, gençlerimizin geleceklerini daha iyi bir şekilde hazırlamak istediğimizin bir kanıtıdır. Bilfen koleji olarak aynı zamanda birbirinden farklı etkinlikler düzenlemekte ve öğrencilerimizin de sosyal aktiveler ile topluma kazandırılmasına yardımcı olmaktayız. Türkiye’nin birbirinden farklı şehirlerinde bulunan kurumlarımız ile birlikte, daha çok çocuğa ulaşarak interaktif eğitim sistemimizden yararlanmaları adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eğitim Kalitemiz

Uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile birlikte her yaştaki çocuğun kaliteli eğitim almasına özen gösteriyoruz. Birbirinden farklı salonlarımız, eğitim içeriklerimiz ve müfredatımız ile birlikte gençlerimizin geleceklerinin daha profesyonel bir şekilde gelişmesine yardımcı oluyoruz. Bilfen koleji olarak firmamız, eğitim hayatına henüz yeni başlayan çocukların bile, arkadaşları ile birlikte güzel vakit geçirmelerine yardımcı olmak için birbirinden farklı etkinlikler oluşturur. Kurumumuzun her zaman;

 • Yenilikçi
 • İnteraktif
 • Çözüm odaklı
 • Disipline önem veren

Bir şekilde öğrencilerine eğitim vermeye çalışıyor. Birbirinden farklı sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak gençlerimizin toplumsal problemlere daha duyarlı bir şekilde yaklaşmalarına yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda ezbere dayalı bir eğitim sistemi değil, bireylerin deneyerek öğrendikleri, kalıcı bilgiler edinmeleri adına müfredatımızı kaliteli bir şekilde hazırlamaktayız. Eğitime önem vererek gençlerimizin çok yönlü bir şekilde gelişmelerine yardımcı oluyoruz. 

MAKALELER
VIDEOLAR
Bursluluk Sınav Tarihi

03-03-2018 00:00

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Bulgurlu Mah. Küçük Çamlıca Cad. No:48 Üsküdar/İSTANBUL

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
FİZİKSEL İMKANLAR
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?