AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
4 Yorum Ortalama: 4 SEN DE YORUM YAZ
 • hümeyra karaağaç 2017

  okula kayıt olmayı düşünüyoruz okulun iyi ve kötü özelliklerini yazabilirmisiniz

  Puan: 5
 • Yılmaz GÜMÜŞ 2017

  Okul ile alakalı yaşadığımız bizim için kötü bir durumu size aktarmak istiyorum. Sizde bilin bizim gib mağdur olmayın. Uzun arayışlar sonunda tercihimizi bu okuldan yana kullandık. Çocuğumuzun kaydını yaptırdık.Lakin daha sonra okul ile alakalı bir çok olumsuz veli yorumu duyduk. Bu yorumlar üzerinede çocuğumuzun kaydını okuldan almak istedik. Aradan 5 gün geçtikten sonra(il dışında olmamdan dolayı 5 gün yoksa daha erken giecektik) okula gittik ve müdür beyle görüşme yaptık. Buna görüşme diyemeyeceğim resmen azarlandık. Yorumlardan bahsetmeye başdık ki müdür bey esip gürlemeye başladı. Yok efendim ben bunları duymak istemiyorum. Lütfen daha fazla konuşmayalım falan. Kayıt esnasında 1.000 tl ücret ödemiştik. Ödemenizi pazartesi hesabınıza yatırırız dedi müdür bey, yanlız %10 Millli Eğitim in belirlediği bir kesinti var dedi. E olsun dedik. 100 tl de sizin olsun. Pazartesi, salı çarşamba para yok. Aradım telefonda bana %10 kesinti, anlaşılan paranın %10 dur yani sizin 1.000 tl yi biz 5 gün içinde iç ettik paranın üstüne soğuk su için dediler. Yahu dedik aradan topu topu 5 gün geçti ve haziran ayındayız. Yani kayıtların son zamanı değil, mağdur edilme söz konusu değil. Yok efendim sözleşme böyle. E dedik hani iyi niyet, tamam sözleşme öyle (ki öyle bir madde olduğunu bilmiyorduk daha önce). Şu durumu yaşamamıza vesile olan bir kurum nasıl bir eğitim kurumu olur, çacuklara nasıl bir eğitim verir siz düşünün. Yinede tercih sizin...

  Puan: 1
 • ceren barış 2017

  anlayışlı yönetim,kaliteli eğitim ve bireysel ilginin olduğu bir okul biz memnunuz özellikle matematik alanında gerçekten iyiler

  Puan: 5
 • Mehtap Uysal 2017

  Başarılı bir okul gerçekten. Torunuma kitap okumayı sevdiren öğretmenini yürekten kutluyorum. Benim için en önemli artı budur.

  Puan: 5
HAKKIMIZDA

Boğaziçi Bilim Koleji

Aydınlık gençler yetiştirilmesi adına hizmet veren Boğaziçi Bilim koleji Ataşehir okullarımız, eğitim olanaklarını her geçen gün arttırmaya özen göstermektedir. Butik okul olarak da adlandırılan kuruluşumuzda gençlerimizin anaokulundan itibaren tüm temel derslerde detaylı bilgi sahibi olma fırsatı elde edebilirler. Anaokul, ilkokul ve ortaokul eğitim seviyelerinde sınıflar oluşturan kuruluşumuzda yemek ve servis hizmetleri de kesintisiz olarak verilmektedir. Gençlerimiz bu sayede eğitimlerini alırken, beslenme ve ulaşım hizmetlerinden de yararlanabilirler.

Çalışmalarımız

Eğitim konusunda ezberci anlayıştan uzak olan kuruluşumuz, gençlerin kalıcı bilgi sahibi olmaları adına deneyimli, eğitimli ve uzman öğretmenler ile birlikte çalışmaktadır. Boğaziçi Bilim koleji Ataşehir kuruluşumuz içerisinde yabancı dil eğitmenlerimiz ve rehberlik danışanlarımızda son derece deneyim sahibidir. Böylelikle öğrencilerimiz, tüm konularda detaylı bilgi sahibi olurken birikimlerini de arttırabilirler Kulüp çalışmaları konusunda da aktif olan okulumuzda gençlerimiz, arkadaşları ile güzel vakit geçirirken farklı etkinliklere katılabilirler. Duyarlı, geleceği pozitif bakan, kendinden emin, sosyal ve bilgi sahibi gençler yetiştirerek toplumumuza hizmet ediyoruz.

MAKALELER
VIDEOLAR
FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Şerifali mah. Turcan cad. Kızkalesi sok. No: 14 Ümraniye / İSTANBUL

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
 • Eğitim Çalışması
 • Fiziksel Eğitim
 • Anaokulu Yaş Grubu
 • Ortalama Sınıf Mevcudu
 • Yabancı Dil
FİZİKSEL İMKANLAR
 • Sosyal İmkanlar
 • Fiziksel
 • Spor İmkanları
 • Anaokulu Eğitim Süresi
 • Anaokulu Beslenme
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?