Devr-i Alem Eğitim Kolejleri Kağıthane

3 Yorum

AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Kampüs Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
3 Yorum Ortalama: 5 SEN DE YORUM YAZ
HAKKIMIZDA

BİREYİN KİŞİLİĞİ, SAHİP OLDUKLARININ BÜTÜNÜDÜR.

Devr-i Alem Eğitim Kolejleri, toplumsal gelişimin yegane şartını bireysel gelişim olarak kabul eder. Bu temel prensiple tasarlanan eğitim sistemimizin en temel farkı, ilkokul dönemi itibariyle şahsına özel sırasında eğitime başlayan öğrencimizin, kendine has yetenek ve becerileriyle bir birey olarak ele alınmasıdır.
 

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

Eğitim sistemimizin başlangıç aşaması, ölçmedir. Amaç, her bir öğrencimizi; akademik seviyesi, kişisel becerileri ve ilgi alanlarıyla tanıyıp, kişiye özel bir gelişim programı tasarlamaktır.

Akademik Düzey, her bir öğrencimizin yabancı dil, sosyal bilimler, fen bilimleri, matematik, edebiyat ve Türkçeye olan hakimiyetlerinin, seviyelerine göre ölçümlendiği sınavlar bütünüdür. Yabancı dil seviyesi ölçümünde, uluslararası eşdeğerliliğe sahip ‘Pearson Placement Test’ programı uygulanmaktadır.

Kişisel Beceriler Düzeyi, öğrencilerimizin bilişsel, psikososyal, fiziksel ve yetenek yönetimi başlıkları altında değerlendirilen becerilerinin saptanması ve bireysel gelişim süreçlerine, doğru yön verilmesine rehberlik eden programın başlangıç adımıdır.

Bireysel Öğrenme Düzeyi, yani öğrencimizin kendine has öğrenme tarzı, bireysel eğitim sürecinde nasıl bir yol haritası izleneceğini belirlemektedir. Öğrenme tarzlarının belirlenmesi; ilkokullarımızda ELSA, ortaokullarımızda LSCY ve liselerimizde LIVES uygulama testleriyle dünya standartlarında gerçekleştirilmektedir.

Akademik düzeyi, bireysel becerileri ve öğrenme tarzı ayrıntılı olarak tespit edilen öğrencilerimiz için ‘Bireysel Gelişim Raporu’ hazırlanır ve bu kişisel rapor, branş öğretmenleri ve velilerle paylaşılarak eğitim sürecinde parametre olarak kullanılır.

MAKALELER
VIDEOLAR
Bursluluk Sınav Tarihi

13-01-2018 00:00

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Merkez Mah. Cendere Cad. Erseven Sk. 5-6 Kağıthane 34406 İSTANBUL

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
  • Eğitim Çalışması
  • Fiziksel Eğitim
  • Anaokulu Yaş Grubu
  • Ortalama Sınıf Mevcudu
  • Yabancı Dil
FİZİKSEL İMKANLAR
  • Sosyal İmkanlar
  • Fiziksel
  • Spor İmkanları
  • Anaokulu Eğitim Süresi
  • Anaokulu Beslenme
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?