OKUL ŞUBELERİ

HAKKIMIZDA

Doğa Koleji

Okulumuzda geleceğin nesillerini yetiştiriyoruz ve bunun sorumluluğunu farkında olarak belirlediğimiz prensiplerimiz ile paralel olarak yolumuza devam ediyoruz. Doğa Okulları; anaokulu, ilkokul, ortaokul, fen ve teknoloji liseleri ile üstün zekalılar için özel sınıflara sahiptir. Ömürleri boyunca mutlu ve başarılı olmak için gereken temeller kolejimizde atılıyor. Eğitim kalitemizin yüksek olması için her adımı atıyoruz.

Doğa Koleji ile İyi Yaşamlar Yaratılıyor!

Öğrencilerimiz anaokulu sınıflarından itibaren öğrenmeye karşı ilgili ve açık olmaları yönünde yetiştiriliyor.  Bu açıdan her zaman meraklı ve sorgulayan insanlar olmasını amaçlamaktayız. Geleceği yetiştiren Doğa Okulları, aktif ve öğrenmeye açık bir sistem ile öğrencilerimizin hayata hazırlanmasında, onların geliştirilmesinde büyük katkılar sağlıyor.

Kolejimizin her bir kurumunda ve seviyesinde (Anaokulundan liselere kadar ) misyonlarımızı büyük bir farkındalık ile gerçekleştirmeye önem veriyoruz. İşte hedeflerimiz ve yaptıklarımız:

  • Bilim atölyeleri ile bilim odaklılığı sağlamak
  • Her zaman için öğrencileri çözüm bulmaya yönlendirmek
  • İngilizce ve başka yabancı dillerde etkin kullanımının başarılması
  • Öğrencilerin hayatın her alanında kendilerini ifade edebilmeleri; yüksek özgüven sahibi olmaları

Hedefimiz doğrultusunda alanında en iyi olan öğretmenler ile çalışıyoruz. Saygılı, bilgili, empati duygusu gelişmiş, yenilikçi ve öğrencilerini her zaman destekleyen bir kadro ile isteklerimiz için sağlam adımlar atıyoruz.

MAKALELER

GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?