AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Kampüs Fotoğrafları

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
6 Yorum Ortalama: 5 SEN DE YORUM YAZ
 • Cevdet Kizil 2017

  Benim de yıllar önce okuduğum ve mezun olduğum okul. Kısaca özetlemek gerekirse artıları şunlardır: Çok iyi bir İngilizce eğitim, sosyal olanaklar, çeşitli öğrenci kulüpleri, zengin bir kütüphane, kolay ulaşım, yurtdışı bağlantılar, teknolojik altyapı, üniversite sınavlarında yüksek başarı, bakımlı bir kampüs. Eksileri ise şunları: Yüksek öğrenim ücretleri (bugün bu okulu tekrar kazansam ailem artık günümüzde beni burada okutamazdı), ek maliyetler, gereğinden fazla disiplin (disiplin nedeniyle okuldan atılanlar oluyordu), mezun sayısı (başarısızlık ve davranıştan dolayı atılanlar oluyordu), burs imkanlarının azlığı, mezunlara yönelik faaliyetlerin düşüklüğü. Tabi ki ben eski bir mezunum, dolayısıyla tespitlerimin doğruluk payı %100 olmayabilir. Son olarak yine de 5 yıldız, zira Türkiye standartlarının oldukça çok üzerinde bir okuldur.

  Puan: 5
 • ÇARŞI SPOR AYAKKABI 2017

  Harika bir yer

  Puan: 5
 • özmen usta 2017

  Kaliteli egitim veren ciddi bir kurum

  Puan: 4
 • Adem AY 2017

  İstanbul un en iyi okulları arasında.

  Puan: 4
 • M.Muammer Dalkin 2017

  Güzel bir eğitim grubu herkese başarılar

  Puan: 4
 • Jale varoglu 2017

  Lise burslulu sınavı hk.

  Puan: 5
HAKKIMIZDA

Eyüboğlu Koleji

Eğitimin son derece önemli olduğu günümüzde, Eyüboğlu Koleji okullarımız, gelecekleri parlak gençlerin yetişmesi adına çalışmaktadır. Anaokulundan itibaren, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere birbirinden farklı eğitim seviyelerinde hizmet veren kuruluşumuz, kalitesini arttırmak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Çocuklarının geleceğini düşünen ebeveynler, kuruluşumuzdan yardım alarak profesyonel eğitim standartlarımız konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirler. Tamamen kalıcı bir eğitim sistemi üzerinden hizmet veren kurumumuz, ezberci ve geçici ders programlarına son derece karşıdır.

Uzman Kadromuz

Öğrencilerin en iyi şekilde bilgi sahibi olmaları adına faaliyetlerini sürdüren Eyüboğlu koleji kuruluşumuz, deneyimli ve uzman öğretmenler ile çalışır. Okullarımız bünyesinde çalışan eğitici kadromuzun profesyonel olması ise gençlerimizin daha iyi eğitimlerini tamamlamaları destek verir. Üstelik bilgi sahibi eğitmenlerimiz sayesinde gençler, merak ettikleri tüm sorulara yanıt alma fırsatına sahiplerdir. Temel eğitim, bireylerin daha sonraki yıllarda geleceklerini en iyi şekilde hazırlamaları açısından önemlidir. Bu noktada kuruluşumuz bünyesinde çalışan tüm kadromuz, öğrencilerin temelden tüm konularda bilgi sahibi olmaları adına destek verir. 

MAKALELER
VIDEOLAR
FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Eyüboğlu Eğitim Kurumları Çamlıca Kampüsü


Esenevler Mh. Dr. Rüstem Eyüboğlu Sk. No:8 34762 Ümraniye / İstanbul

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
FİZİKSEL İMKANLAR
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?