AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
5 Yorum Ortalama: 3 SEN DE YORUM YAZ
 • Dilek Yavuz 2016

  Ben okulunuz 1/A sınıfında okuyan Kuzeyin annesiyim ....Görsel sanatlar dersinin haftada 1 saat olmasından duyduğum üzüntüyü dile getirmek isterim ...zaten 40 dk olan dersin yarısı,çocukların malzemelerini alıp atölyeye inmesi ile bitmektedir ve resim yapmayı çok seven birinci sınıf öğrencileri için de çok yetersizdir bu süre.....Özellikle ilkokul çağındaki bir çocuğun hem hayal gücünü geliştirmesinde,hem de yaratıcılığının derslerini olumlu yönde etkilediğini düşünmekteyim...haftada 1 saat klüp seçerek eksikliği tamamlamasını istemiştim,ilk tercihimiz Görsel Sanatlar,ikinci tercihimiz Sanat 86 ve son tercihimiz de oğlumun ilgi duyduğu satrançtı...Fakat HİÇBİRİNİN yeterli talep olmadığından açılmadığı söylendi...Ve herhangi bir derse yerleştirildi....Okulda 2 RESİM ÖĞRETMENİ olduğu halde ve çocukların çoğunun da seçmiş olduğunu bildiğim halde NEDEN AÇILMADIĞINI MERAK ETMEKTEYİM....Hafta sonu kurslarında açılmasıysa okulun amacı,öğrenciye yapılan haksızlıktan başka bir şey değil...Biz çok uzaktan geliyoruz ve hafta içi imkan olduğu halde sırf hafta sonu gelinsin diye cumartesi kursunda açılacak olması öğrencinin müşteri olarak görülmesinden başka bir şey değildir ...müfredat devlet okullarında da aynı,fakat ben istiyorum ki çocuğum daha ÖZEL ilgi alanları ile ilgilensin ki okulunuza vermeödeki sebep de buydu ....Bu konuda eleştirimi kabul etmenizi umuyor,gereğinin yapılmasını talep ediyorum.... İmza:Bir anne ve bir öğretmen ......SAYGILARIMLA.......

  Puan: 0
 • Musa Sarıcı 2017

  7A sınıfından Enes Furkan'ın ve 1E sınıfında Nilüfer Sarıcı'nın velisiyim. Okulunuza bu sene kayıt yaptık. Kayıt olmadan önce seviye tespiti için yatığınız denemede Enes, 16 yanlış yapmış idi. Yıl içinde öğretmenlerin özverili çalışmaları ve yakından takibi sayesinde Enes eksiklerini giderdi. Yanlış sayısı her denemede azaldı. En son denemede sadece 3 yanlış yaptı. Akademik çalışmalarınızın yanısıra, öğrencilere 4 saat kulüp faaliyeti imkanı sunmanızı da çok taktir ediyorum. Bu sayede çocuklarım hem sporda hem de müzikte kendilerini daha çok geliştiriyorlar. Benim için akademik çalışmalar kadar spor ve sanat konusunda öğrencileri yetiştirmeniz çok önemli. Tüm kadronuzun güler yüzlü ve ilgili olmasından çok memnunum. Önümüzdeki sene Enes için TEOG maratonu var. Bu konuda tecrübeli kadronuza güveniyorum. Her şey için Teşekkürler.

  Puan: 5
 • Or52 2017

  Hata yapmışım demek istemiyorsanız kayıt yaptırmayın.veriilen paranın karşılığını alamadık ve okul değiştirdik

  Puan: 1
 • cihan 2017

  Oldukça memnunuz gönül rahatlığı ile çocuğumuzu teslim ettiğimiz bir kurum

  Puan: 5
 • Sibel karaman 2017

  2016 yilinda 1D ve 5A sinifinda iki cocugumuda burada okuttum bu yil ozel sebeblerden dolayi almak zorunda kaldim ama su an dogru bir karar verdigimi dusunuyorum gecen yil aradigim veya herhangi bir sorunun hemen cozuldugu ve ulastigim kisilere ayrildiktan sonra gunlerce ulasamiyorum surekli musait degiller okula kayit yaptirmistim 2017 yili icin ve 3200 tl taksit yatirdim ve o paranin hakli olarak iadesini istedim hizmet almadigim bir yer benden haksiz yere bu parayi alamaz ve gerekli kisilere ulasip duru anlattim ama malesef cozum yok kesinti yapiliyormus bende yasal olarak mahkemeye basvuracagim cok uzilerek fen koleji benim gozumde cok buyuk ve idealleri olan bir kurumdu ama simdi bu kadar ilgisizle karsilaninca ben1 yil cocuklarimi buraya gomderdim diye dusunuyorum gercekten tum velilerinizle bu durumu paylasacagim yasal olarakta tum haklarimi arayacagim

  Puan: 1
HAKKIMIZDA

Fen Koleji Tuzla

Fen Koleji Tuzla ile geleceğimizi şekillendiren gençlerimizin eğitimini en üst kaliteye taşıma imkânını elde edebilirsiniz. Robotik derslerden başlayarak kodlamaya kadar gençleri daha donanımlı hale getiren bu kolej öğretmen seçimini de oldukça hassas bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Hangi Kademelerde Eğitim Verilmektedir?

Fen Koleji Tuzla kapsamında anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademesinde eğitim verilebilmektedir. Her kademede çocukların geleceğe daha hazır bir hale gelmeleri için çaba sarf edilmektedir. İstanbul Tuzla’da yer alan ve son gelişmeleri de dikkate alarak eğitim sistemini düzenleyen bu okul bünyesinde elde edilecek eğitim seviyesi oldukça yüksektir.

Çocuğunuzu Keşfedin!

Aileler ev hayatı ya da sosyal hayat içerisinde zaman zaman çocukların hangi alana ilgileri olduğuna dair şüpheye düşmektedir. Fen Koleji bu konuda size en net yardımı yapacak olan kurumlardandır. Çocuğun ilgisi hangi alana ise klasik ders programına ek olarak bu yöne doğru sıkılmadan ilerlemesini sağlamak ana hedef olarak belirlenmiştir.

 • Tematik öğrenme yaklaşımı
 • Çoklu zekâ uygulamaları
 • FenGep
 • Parmak Kas Ölçümleri
 • Geleceği şekillendiriyoruz

Bu uygulamalar Tuzla Fen Koleji aracılığı ile ortaya koyulmuş öncü yaklaşımlardır.

 

 

MAKALELER
VIDEOLAR
FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Postane Mh. Yalıboyu Cd. Halis Bey Sk. No:1 Tuzla, İstanbul

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
 • Eğitim Çalışması
 • Fiziksel Eğitim
 • Anaokulu Yaş Grubu
 • Ortalama Sınıf Mevcudu
 • Yabancı Dil
FİZİKSEL İMKANLAR
 • Sosyal İmkanlar
 • Fiziksel
 • Spor İmkanları
 • Anaokulu Eğitim Süresi
 • Anaokulu Beslenme
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?