ICES Turkey Yurtdışı Eğitim İstanbul

4 Yorum

AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

YORUM YAP
4 Yorum Ortalama: 5 SEN DE YORUM YAZ
 • Egemen dereli 2017

  Danışmanlık ve hizmet konusunda iyi olduğu gibi yurtdışındaki öğrencilerin sorunlarıyla da her zaman için ilgileniliyor. Gayet başarılı.

  Puan: 5
 • Merve Öztürk 2017

  ICES Türkiye sayesinde hayatımın belki de en güzel 8 haftasını İngiltere-Liverpool'da geçirdim. Başta Yeşim Sertcan olmak üzere tüm ICES Türkiye ailesine çok teşekkür ederim.Benimle gece gündüz demeden her dakika ilgilenen bir danışman firmayla gitmek en güzel tecrübe oldu.Yanında konakladığım aile benim İngiltere'deki ailem oldular.Zaten Liverpool o kadar güzel ve düzenli bir şehirdi ki cazibesini yaşamanızı kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle de gece hayatını :) Okula gelince NCG Liverpool City Center da yani şehir merkezinin tam ortasında kalıyor. Okuldan her yere ulaşım (müzeler,kütüphane,Şiverpool port,alış veriş merkezleri,sinema, tiyatro) neredeyse 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Eğitime gelince okulda İnfilizce dışında başka dillerde konuşmak yasak hocalar çok sempatik ve tatlı :) Okul aktiviteleri çok güzel birebir speaking sınıfları var isteyen seçebiliyor. İyi ki bu güzel tecrübeyi yaşamışım keşke daha fazla kalabilseydim diyorum ! Siz de mutlaka bu tecrübeyi alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan her zaman yanınızda olacak ICES Türkiye ailesi ile yaşayın :)

  Puan: 5
 • Özgür Arısoy 2017

  Danışmanlık konusunda çok iyi ve hep güler yüzlü sıcak kanlı insanların bir arada olduğu bir kurum başta Yeşim Sertcan ve Berk Alyeni olmak üzere.Ayrıca yurtdışına gönderdiği öğrencileriylede hiçbir zaman iletişimi kesmiyorlar ilgi alaka süper.Çok başarılı.

  Puan: 5
 • Nesrin Böge 2017

  İces Adana ofisi danışmanlığı ile kızımız 12 yaşındaki Nehir'in Loughboroh yaz okuluna gönderdik. Tanışma anımızdan ki 3 ay öncesi başladı bitişine organizsayon çok düzenli geri bildirimlerle geçti. Sürecin başındaki Şila Hanıma ve 3 hafta boyunca bir anne gibi Nehir'e yardımcı olan Nurhan hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sadece bir yaz okulu olmakla kalmayıp İngiltere'de yaptırdıkları gezilerle çok dolu dolu bir dönem yaşadı Nehir. Bir öğrenci için oldukça güvenli, konforlu konaklama imkanları vardı. Organizsayonla ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadı . Tüm İces ailesine teşekkürler.

  Puan: 5
HAKKIMIZDA

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim ve Fiyatları İstanbul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İletişim Formunu Doldurunuz.

MAKALELER
VIDEOLAR
İLETİŞİM

General Asım Gündüz Cad. Ak İş Merkezi No:42 Kat:4 Bahariye-Kadıköy / İSTANBUL

t: (212) 444-22-03

f:

GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?