AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Kampüs Fotoğrafları

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
0 Yorum Ortalama: 0 SEN DE YORUM YAZ
HAKKIMIZDA

İstek Okulları

Bilimsel alanda gelişime açık, gelişen teknolojiye ayak uydurabilen ve Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı olan nesil yetiştirmeye odaklı olan İstek Okulları, sorumluluk sahibi ve yüksek donanımlı nesil yetiştirmeye odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

Hakkımızda

Ana okuldan Üniversiteye kadar uzanan eğitim zinciri içinde öğrencilerin genel eğitimlerinin yanı sıra yeteneklerini sergileyebilecekleri ve ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlayacak olan sistemi sunuyoruz.

İstek Okulları 1985 yılında İstek Vakfı olarak kurulmuş olup Atatürk İlke ve İnkılapları çerçevesinde çocukların çağdaş uygarlık düzeyinde eğitim almaları ve yüksek donanıma sahip olmalarını sağlıyoruz. Konusunda uzman olan eğitimcilerimiz ile 12 ana okul, 12 ilkokul, 12 ortaokul, 10 Lise ve 7 fen lisesinin yanı sıra 1996 yılında kurulan Yeditepe Üniversitesi ile onların geleceği için kaliteli eğitim almalarına destek oluyoruz. İstek Okulları eğitim alanında MEB tarafından sunulan yönetmelikler ile uyumlu olan eğitim müfredatına uygun içeriği sunulmaktadır.Bunun yanı sıra okullarımızda İngilizce ağırlıklı ders programları uygulanmaktadır. Okulda ayrıca ikinci dil olarak Almanca eğitimine yer verilir.

MAKALELER
VIDEOLAR
Bursluluk Sınav Tarihi

11-02-2018 00:00

FİYATLAR
ANAOKULU FİYAT : TIKLAYINIZ
İLKOKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

İSTEK Özel Acıbadem OkullarıAcıbadem Mah. Bağ Sok. No:6 Acıbadem Kadıköy İstanbul

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
FİZİKSEL İMKANLAR
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?