Kozmos Yazılım Teknoloji Anadolu Lisesi

AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

FİYATLAR
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
0 Yorum Ortalama: 0 SEN DE YORUM YAZ
HAKKIMIZDA

Kozmos Yazılım Teknoloji Anadolu Lisesi

Kozmos Yazılım Teknoloji Anadolu Lisesi teknolojik gelişmelerin ışığında çağdaş eğitimin sunulmasını sağlayarak ileri akademik eğitimi öğrencilere sunmaktadır.

Hakkımızda

Kozmos Yazılım Teknoloji Anadolu Lisesi, dünyanın en iyi yazılım dillerini öğreten ve bu öğrenim sonunda sertifikanın da sunulduğu okul olma özelliğini taşıyor. Çağdaş eğitim kulvarında çocuğunuzun gelişiminde teknolojinin takibini en iyi şekilde yapmanın yanı sıra büyük teknoloji şirketlerinde staj yapma imkânı sunuyor.

Dünya devlerinin partnerliğine sahip olan okul aynı zamanda ulusal ve uluslararası çözüm ortakları ile eğitim alanında en kaliteli ve en son eğitim sistemlerin alınmasını sağlıyor. Uluslararası İngilizce Eğitimi veren kurum aynı zamanda tüm dünya üzerinde geçerli olan sertifikaları da sunarak geleceğe atılacak olan en önemli adımın atılmasını sağlıyor. Geleceğe yönelik olarak atılacak olan adımlarda mesleki kariyer hedefi için sağlan eğitimin alınmasını sağlayan Kozmos Yazılım Teknoloji Anadolu Lisesi ayrıca öğrencilerinin daha okurken para kazanmalarına imkân sunan Freelance sistemini sunup hafta sonu ekstra program çalışmaları yapmanın yanında kariyer merkezi ile de rehberlik eğitimi sunuyor.

MAKALELER
VIDEOLAR
Bursluluk Sınav Tarihi

16-12-2017 00:00

FİYATLAR
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Üniversite Mahallesi, Bağlariçi Caddesi, No:29 Avcılar/İstanbul

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
  • Eğitim Çalışması
  • Fiziksel Eğitim
  • Ortalama Sınıf Mevcudu
  • Yabancı Dil
FİZİKSEL İMKANLAR
  • Sosyal İmkanlar
  • Fiziksel
  • Spor İmkanları
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?