OKUL ŞUBELERİ

HAKKIMIZDA

Mektebim Okulları

Anaokulu, ilköğretim ve lise olarak ayrı eğitim kurumları bulunan Mektebim Okulları, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden gitmekte ve onun benimsediği çağdaş eğitim temelleri üzerinden öğrencilerini yönlendirmektedir. Nitelikli eğitim kalitesine ulaşmak için gelişime açık olan ve her türlü yeniliği yakından izleyen okulumuzun Türkiye’nin dört bir yanında 61 kampüsü ve 30.000’i aşkın öğrencisi vardır.

Başarılı bir Hayat için Sağlam Bir Temel

Başarılı bir hayattan kastettiğimiz sadece akademik ve kariyer anlamında başarılı olmak değildir; aynı zamanda kendini en iyi şekilde tanımak, ilgi ve yeteneklerini farkında olup bunları üst düzeyde kullanabilmek, özgüveni sağlam, başka insanlara duyarlı bir insan olabilmek de amaçlar arasında yer almaktadır. Buna göre Mektebim Okulları olarak öğrenciler için belirlediğimiz misyondan bahsetmek gerekirse:

  • Hayatta sadece takipçi değil aynı zamanda iyi bir lider de olabilmek
  • Hem toplumsal hem küresel sorumluluklara karşı duyarlı olmak
  • Nitelikli eğitimden sapmadan her zaman daha iyisi için çaba göstermek
  • Öğrencilerimizin teknolojiyi iyi anlamalarını ve bunu en etkin şekilde kullanabilmelerini sağlamak
  • Güçlü bir akademik temel oluşturmak

Öğrencilerimizin hayatta birçok alanda başarılı olmalarını hedeflemekteyiz ve buna uygun şekilde ilerliyoruz. Sadece bilgi aktarımı yapmak değil, onların bu bilgiyi en iyi şekilde alıp etkin bir biçimde kullanmalarını amaçlıyoruz. Üretken ve nitelikli bir yaşam için Mektebim Okulları size kapıları açıyor!

VIDEOLAR

MAKALELER

GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?