AVANTAJLI KAYIT İÇİN FORMU DOLDUR OKUL SENİ ARASIN

Eğitim Fotoğrafları

FİYATLAR
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
YORUM YAP
2 Yorum Ortalama: 5 SEN DE YORUM YAZ
 • Hicran K. 2016

  Eşimin ısrarı ile yeşeren okullarını tercih ettik. 5. sınıfta başka bir kolejde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle 6.sınıfta buraya geçiş yaptık. 1 seneyi geçirdik bu 2. senemiz ve eğitim ve sosyal imkanlar açısında muazzam bir okul. eğitimi sadece ders olarak değil deneysel açıdan da çok fazla çalışmaları var. Teog çalışmaları da sorunsuz gidiyor. Umarım 8.sınıf sonunda emeğimizin karşılığını alırız. tüm ailelere tavsiye edebilirim.

  Puan: 4
 • Zeki Demircan 2016

  Mesleğim gereği çok fazla insan ile bire bir iletiişimde oluyorum. Geçtiğimiz yaz ihtiyacımız olduğunda bir müvekkilim Yeşeren Kolejini tavsiye etmişti. 1 seneyi geçen süre içerisinde çocuğumuzda ciddi bir gelişme söz konusu. Özellikle sayısal anlamda çok başarılı projeler yaratıyorlar.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Puan: 5
HAKKIMIZDA

Yeşeren Okulları

İzmir’de faaliyet gösteren Yeşeren Okulları İzmir 2015 yılında kurulmuş olup 2017-2018 eğitim-öğretim yılı içerisinde bünyesine ana okul ve ilkokulu dahil etmiştir. Burada verilen eğitim hizmetlerinin hepsi tamamen öğrenci merkezli bir anlayışa sahiptir. Benimsediği eğitim felsefesi ile öğrenciler her alanda ön planda tutulur. Bu sayede yüksek karakterli yüksek başarılı bireyler yetiştirmek en öncelikli amaçtır.

Başarılı ve Karakterli Bireylerin Yetişmesi İçin Neler Yapılıyor?

 1. Tüm sınıflarda daha fazla ders saati daha fazla başarı kapsamında geliştirilen uygulamada sınav sistemine uygun şekilde kurslar, etütler, dersler düzenlenerek çocukları için program uygulanır.
 2. Tüm eğitim hizmetleri uygulamalarında çocukların bulunmuş olduğu düzeyler dikkate alınarak rehberlik hizmetleri tarafından gerekli olan danışmanlık hizmeti sağlanır. Sınav ve okul süreci içinde daha sağlıklı, sakin ve motivasyonu yüksek bireyler olmaları içindir.
 3. Araştırmayı seven, iletişim becerileri gelişmiş olan, empati yeteneği gelişmiş, problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip olan bireylerin yetişmesine önem verilir.
 4. Milli ve manevi değerleri barındıran, ülkesine hizmet edebilecek nesilleri yetiştirmek önceliklidir.

Yeşeren Okulları İzmir, çocuğunuzun eğitimini okul öncesinden başlayarak üniversiteye girişine kadar sağlamak için hizmet veriyor. Ayrıca alanında uzman kadrosuyla çocuklarınızın gelecek için tam anlamıyla hazırlanmalarına yardım eder.

MAKALELER
VIDEOLAR
FİYATLAR
ORTA OKUL FİYAT : TIKLAYINIZ
LİSE FİYAT : TIKLAYINIZ
İLETİŞİM

Erzene Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 53/A Bornova – İZMİR (Suphi Koyuncu Lisesi karşısı)

t:

f:

EĞİTİM İMKANLARI
 • Eğitim Çalışması
 • Fiziksel Eğitim
 • Ortalama Sınıf Mevcudu
 • Yabancı Dil
FİZİKSEL İMKANLAR
 • Sosyal İmkanlar
 • Fiziksel
 • Spor İmkanları
GİRİŞ YAP
Şifremi unuttum ?
veya
KAYIT OL
veya
OKUL İLE İLETİŞİME GEÇ
OKUL BENİ ARASIN
YORUM YAZ
OKUL YÖNETİCİSİ MİSİNİZ?